Diesel Serwis

Serwis samochodów diesla WTRYSKINOWAK to uczciwość, doświadczenie oraz pasja i zaangażowanie.diesel serwis

Zapraszamy do naszego w pełni wyposażonego serwisu naprawczego samochodów z silnikami diesla. Kompleksowo wykonujemy usługi związane z układami paliwowymi głównie z wymianą wtryskiwaczy, turbin, pomp, ustawianiem rozrządu. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze mechaników możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług oraz fachowe doradztwo. Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną stale i szczegółowo nadzorujemy każdy etap naprawy i jesteśmy do dyspozycji klienta.

Diesel serwis dla systemów Common Rail

Doświadczenie w systemach Common Rail powoduje, że szybko i sprawnie dokonujemy demontażu i montażu wtrysków, usuwamy usterki, diagnozujemy przyczyny błędów, oraz profesjonalnie kodujemy. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych podzespołów, zamienników w atrakcyjnych cenach. Czas poświęcony pasji, jaką są systemy wtryskowe DIESLA, owocuje dużym doświadczeniem w diagnozowaniu przyczyn nieprawidłowej pracy silnika.

Należymy do programu partnerskiego BOSCH SYSTEMY WTRYSKOWE, dzięki czemu mamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach technicznych z zakresu diagnostyki pojazdów, regularnie wysyłane są do nas informacje techniczne, mamy możliwość skorzystania z infolinii technicznej, posiadamy wsparcie silnej marki „Bosch”.

Jednocześnie mamy dużo swobody w podejmowaniu decyzji, jaką zastosujemy formę naprawy, jakie części, oraz jaką procedurę naprawy- o tym wszystkim decyduje z nami klient. Nie wiążemy się z żadnym koncernem samochodowym umowami, które odbierałyby nam niezależność i możliwość wyboru- dlatego jesteśmy elastyczni i korzystamy z takich rozwiązań, które w danym przypadku mają najlepsze rozwiązania.

                                                                                                                                 

układ paliwa

Technologia Boscha dla silników  diesla

Obecnie, w co drugim samochodzie w Europie spotkamy układy diesla. Dzięki technologii Boscha silniki wysokoprężne produkowane już od przeszło 20 lat cechuje dobra ekonomia paliwowa, niska emisja spalin, a także możliwość pozyskania dobrych osiągów. Bosch wprowadził na rynek takie rozwiązania jak wysokociśnieniowy układ Common Rail czy też elektronicznie sterowane pompowtryskiwacze, dla których posiadamy opracowaną i pewną technologię naprawy. Common Rail wytrzymuje 200 tys. km, a pompowtryskiwacze 400 tys. km. Po osiągnięciu takiego przebiegu zalecamy kontrolne ich sprawdzenie. Diagnostyka komputerowa elektroniki przeprowadzana jest za pomocą specjalistycznego komputera diagnostycznego firmy BOSCH KTS 670 oraz DELPHI. Umożliwia nam to precyzyjne zlokalizowanie usterki oraz profesjonalną naprawę.

 

Diagnozowanie oraz naprawa układów paliwowych diesla, wyciąganie wtryskiwaczy

Zajmujemy się również diagnozowaniem i profesjonalną naprawą układów paliwowych diesla, a nie tylko kasowaniem błędów. Ponadto prowadzimy też usługi związane z wyciąganiem wtryskiwaczy za pomocą profesjonalnych narzędzi, zaprojektowanych specjalnie do usuwania zapieczonych lub zepsutych wtrysków. Używając specjalistycznej prasy hydraulicznej, usuwamy wtryski bez konieczności ściągania głowicy. Oferujemy także demontaż urwanych, zapieczonych świec żarowych.

serwis diesla boschWybierając nasz serwis diesla, mogą państwo wybrać tylko zakres regeneracji wtryskiwaczy i pompowtrysków i powierzyć ich montaż zaufanym warsztatom lub skorzystać z pełnego pakietu usług- od weryfikacji, demontażu, oceny stanu, podjęcia decyzji o naprawie, ponownemu zamontowaniu i uruchomieniu samochodu. Na każdym etapie utrzymujemy kontakt z klientem i to on decyduje o kosztach naprawy i jego sposobie. Współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować w procesie naprawy Państwa samochodu, szeroki asortyment części zamiennych w atrakcyjnych cenach. Oferujemy części regenerowane, lecz na życzenie klienta zamawiamy oryginały lub zamienniki.

serwis silników diesla Mamy świadomość, że dla wielu z Państwa ich samochody mają ogromną wartość i zależy Wam na ich bezawaryjnym działaniu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, byście mogli liczyć na nasz serwis samochodowy w każdym najpilniejszym wypadku. Pracujemy w określonych godzinach, ale w bardzo pilnych przypadkach można liczyć na nasze wsparcie także po godzinach pracy. W naszym serwisie szczególnie przykładamy uwagę na czystość i warunki naprawy powierzonych przez państwo pojazdów.

Samochód podczas przyjęcia jest zabezpieczany przed ewentualnym zabrudzeniem kierownicy, lewarka zmiany biegów i lewarka hamulca ręcznego oraz fotela. Każdy klient zostawia samochód z potwierdzeniem pozostawienia oraz szczegółowo wypełnioną kartą zlecenia, w której ujęte są warunki naprawy, opis uszkodzenia, wstępny kosztorys, objawy, stan pojazdu, poziom paliwa itp. Także w momencie odbioru pojazdu potwierdzamy wszystkie czynności związane z naprawą na zleceniu. Istnieje możliwość otrzymania samochodu zastępczego, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na przestój związany z pozostawieniem auta w warsztacie.

 

Specjalizujemy się w naprawie układów paliwowych w silnikach z zapłonem samoczynnym - diesla

Szczegółową i wnikliwą diagnostyką, badaniem stanu i kondycji silnika czyszczeniem układów EGR, DPF, FAP, naprawą turbosprężarek (u nas gwarancja 3 lata) wymianą wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy (gwarancja 2 lata), demontażem zapieczonych wtryskiwaczy, wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie zaworów EGR, klap wirowych, modyfikacji oprogramowania w dowolny sposób, czyli podniesienia mocy zmniejszenia zużycia paliwa, usuwanie na stałe błędów DTC, kodowanie imobilaizera, wymiana sterowników, frezowanie gniazd wtryskiwaczy itp...

serwis diesel

WTRYSKINOWAK profesjonalny diesel serwis

Do dyspozycji naszych klientów jest poczekalnia, w której można skorzystać ekspresu do kawy, internetu WiFi, toalety, telewizora. Dla klientów z dalszych regionów polecamy także możliwość spędzenia czasu w karczmie BIDA, która sąsiaduje z naszym serwisem.

 ZAPRASZAMY DO NAS !